2021-22 yeni koleksiyonumuz satışta. #İlkveTek #Galatasaray

Galatasaray
01 dk 02 sn
14/07/2021

Galatasaray YouTube kanalı, 14 Temmuz 2021 Çarşamba günü “2021-22 yeni koleksiyonumuz satışta. #İlkveTek #Galatasaray” başlığıyla yayınladığı videosunda şu ifadeleri kullandı:

https://www.gsstore.org/galatasaray-nike/

Galatasaray’ın ‘İLK VE TEK” hikayesini anlatan yeni koleksiyonu taraftarlar ile buluşuyor.

Galatasaray ve Nike, İlk ve Tek hikayesini başlatan iç saha ve deplasman formalarını tanıttı.

2021-2022 koleksiyonu iç saha formasındaki diyagonal tasarımda Galatasaray’ın Avrupa’da oynadığı ilk maçta giydiği formadan esinlenildi. İlk ve Tek hikayesini başlatan ve yeni tasarımda da bunu anlatan forma aynı zamanda Galatasaray’ın Türk futbolunu Avrupa’ya açan öncü olduğunun da net bir sembolü haline geliyor.

Deplasman formamızın hikayesi ise Galatasaray’ın 2011-2012’de kazandığı şampiyonluğa adeta göz kırpıyor. Karanlığı kaldırdığı kupa ile aydınlatan takımımızı siyah üzerine sarı kırmızı bant tasarımı ile formamıza işleyerek bu başarıyı ölümsüzleştirdi.

Maç önü formamız ise takımımızın mücadeleci ruhunu estetik bir tasarımla birleştiriyor.

Galatasaray’ın yeni sezon formaları, Nike ve Galatasaray iş birliğinde hazırlanan bir tanıtım videosuyla tanıtıldı. Her yaştan taraftarın ve hikâyenin işlendiği İLK ve TEK temalı filmin seslendirmesini tutkulu bir Galatasaray taraftarı olan Bartu Küçükçağlayan üstlendi. Filmin müziğinde Mehveş Emeç tarafından bestelenen Galatasaray marşı kullanılırken bu beste Büyük Ev Ablukada grubunun müzik prodüktörü Mert Üçer tarafından videoya özel olarak da yorumlandı.

Oyuncularımız Mostafa Mohammed, Arda Turan ve Oğulcan Çağlayan da tanıtım videosunda yer aldı.

2021-2022 iç saha ve deplasman formaları gsstore.org, nike.com ve seçili Nike ve GS Store mağazalarında satışa sunuldu.

https://www.gsstore.org/galatasaray-nike/

Mehveş Emeç’e tüm destekleri için teşekkür ederiz.

——————————————————————————————————————————————-

Not: “2021-22 yeni koleksiyonumuz satışta. #İlkveTek #Galatasaray” adlı video, 14/07/2021 tarihinde YouTube / Galatasaray kanalında yayınlanmıştır.