Acun Ilıcalı Arıyor 🧐🥳 (Berkcan Güven, Beyazıt Öztürk, Bülent Serttaş)

Fenerbahçe
15 dk 23 sn
31/12/2020

Fenerbahçe SK YouTube kanalı, 31 Aralık 2020 Perşembe günü “Acun Ilıcalı Arıyor 🧐🥳 (Berkcan Güven, Beyazıt Öztürk, Bülent Serttaş)” başlığıyla yayınladığı videosunda şu ifadeleri kullandı:

Acun Ilıcalı Fenerbahçe YouTube’da yeni yıl kutlaması için Sportif Direktörümüz Emre Belözoğlu, Teknik Direktörümüz Erol Bulut, Yardımcı Antrenörümüz Volkan Demirel, Kaptanımız Gökhan Gönül, Mert Hakan Yandaş, Jose Sosa, Altay Bayındır, Harun Tekin, Mauricio Lemos, Enner Valencia, Sadık Çiftpınar, Sinan Gümüş, Dimitris Pelkas ve Mame Thiam ile Başkanımız Ali Koç, Ozan Tufan, Berkcan Güven, Beyazıt Öztürk, Bülent Serttaş, Eser Yenerler ve Oğuzhan Koç’u görüntülü konuşma ile yeni yıl dileklerini iletti.

Marka Yöneticileri:
Övgü Doğan Özalp
Gözde Oğuzhan

İçerik: Gözde Oğuzhan

Kamera:
Mert Çavlı
Semih Yamaç
Osman Engin

Ses:
Oğuz Hüseyinoğulları

Kurgu:
Mert Çavlı

Renk:
Semih Yamaç

TEŞEKKÜRLERİMİZLE…
ACUN ILICALI
BEYAZIT ÖZTÜRK
BERKCAN GÜVEN
BÜLENT SERTTAŞ
ESER YENENLER
OĞUZHAN KOÇ

Mutlu yıllar…

Özel içerikler için Fenerbahçe YouTube’a KATIL:
https://www.youtube.com/channel/UCgqlho3-8a6FmDqQm7Q6gJw/join

Fenerbahçe YouTube, Fenerbahçe YouTube Katıl ve FBTV YouTube kanallarına yüklenen videoların herhangi bir YouTube kanalında ve YouTube dışında farklı mecralarda izinsiz kullanılması yasaktır. İzinsiz kullanımlarda YouTube Content ID Telif Hakkı Koruma devreye girecektir.

Not: “Acun Ilıcalı Arıyor 🧐🥳 (Berkcan Güven, Beyazıt Öztürk, Bülent Serttaş)” adlı video, 31/12/2020 tarihinde YouTube / Fenerbahçe SK kanalında yayınlanmıştır.