Atmacalar’ın; Galatasaray Maçı Hazırlıkları

Çaykur Rizespor
54 sn
11/06/2020

Çaykur Rizespor A.Ş. YouTube kanalı, 11 Haziran 2020 Perşembe günü “Atmacalar’ın; Galatasaray Maçı Hazırlıkları” başlığıyla yayınladığı videosunda şu ifadeleri kullandı:

Çaykur Rizesporumuz; Pazar 21.00’da Galatasaray ile evimizde oynayacağımız maçın hazırlıklarına devam ediyor.

Perşembe günü 17.30’da Teknik Direktör Ünal Karaman yönetiminde Mehmet Cengiz Tesislerinde gerçekleşen antrenmanımız; ısınma ve ardından pas çalışmasıyla başladı. Çabukluk ve şut varyasyonlarından oluşan ikinci kısımdan sonra çift kale taktik idmanı ile çalışma son buldu. Atmacalar çalışmalarına cuma 11.00 ve cumartesi günü 17.30’da yapacağı antrenmanlarla devam edecek.

Takımımızda; 4 sarı kart nedeniyle cezalı olan Boldrin bu hafta rakibimiz karşısında forma giyemeyecek.

TFF hakem kurulu tarafından maçımızda görevlendirilen hakemler şöyle: YAŞAR KEMAL UĞURLU (Hakem), ERDİNÇ SEZERTAM (1. Yardımcı Hakem), SERKAN ÇİMEN (2. Yardımcı Hakem), TURGUT DOMAN (Dördüncü Hakem), KORAY GENÇERLER (VAR), EMRE MALOK (AVAR). Yaşar Kemal Uğurlu; son olarak bu sezon bir önceki iç saha maçımız olan Aytemiz Alanyaspor karşılaşmasını yönetmişti.

Medya mensupları için yüksek çözünürlükte fotoğraflar: https://photos.app.goo.gl/4GgnuqAmizuP7iN87

‪#SüperLig
⏳#ÇRSvGS ‬
‪#BirlikteBaşaracağızRize

Not: “Atmacalar’ın; Galatasaray Maçı Hazırlıkları” adlı video, 11/06/2020 tarihinde YouTube / Çaykur Rizespor A.Ş. kanalında yayınlanmıştır.