Barınaktaki Dostlarımızı Ziyaret Ettik #BirKapSuBirKapMama

Göztepe
03 dk 22 sn
21/10/2020

Göztepe Spor Kulübü YouTube kanalı, 21 Ekim 2020 Çarşamba günü “Barınaktaki Dostlarımızı Ziyaret Ettik #BirKapSuBirKapMama” başlığıyla yayınladığı videosunda şu ifadeleri kullandı:

Kulübümüzün Cimnastik, Futbol, Hentbol, Voleybol ve Windsurf sporcuları, HAYTAP temsilcileriyle birlikte gerçekleşen organizasyonda Menderes Şopengazi Hayvan Barınağı’nı ziyaretti etti.

Ziyarette cimnastik şubemizden Ferhat Arıcan, futbol şubemizden İrfan Can Eğribayat, Yalçın Kayan ve Zlatko Tripic, hentbol şubemizden Egemen Akarsu, Efe Ertekin, Mecit Can Yeşilkaya ve Yiğit Yaşar Kocaarslan, voleybol şubemizden Nehir Kurtulan ve Selcan Partal, windsurf şubemizden ise Duru Kutluoğlu yer aldı. 

Sporcularımız, temizmama.com’un temin ettiği mamaları barınak yetkililerine teslim ederken barınaktaki dostlarımızı beslemeyi ve onlarla oynamayı da ihmal etmedi. 

Bu ziyaretimiz vesilesiyle bir kez daha hayvan sahiplenmenin önemine dikkat çekiyor ve sokaktaki dostlarımız ile #BirKapSuBirKapMama paylaşmayı ihmal etmemenizi rica ediyoruz.

Kulübümüzün, HAYTAP(Hayvan Hakları Federasyonu) iş birliği ile barınak ziyaretleri önümüzdeki süreçte de devam edecek.

/

https://www.goztepe.org.tr

Not: “Barınaktaki Dostlarımızı Ziyaret Ettik #BirKapSuBirKapMama” adlı video, 21/10/2020 tarihinde YouTube / Göztepe Spor Kulübü kanalında yayınlanmıştır.