Başkanımız Faruk Koca’dan Abdullah Karaata’ya teşekkür plaketi

MKE Ankaragücü
01 dk 33 sn
14/09/2021

Ankaragücü YouTube kanalı, 14 Eylül 2021 Salı günü “Başkanımız Faruk Koca’dan Abdullah Karaata’ya teşekkür plaketi” başlığıyla yayınladığı videosunda şu ifadeleri kullandı:

Başkanımız Faruk Koca, eski yöneticilerimizden Abdullah Karaata’ya “06 AG 1910” plakalı otobüsü kulübümüze hediye etmesinden dolayı teşekkür ederek plaket verdi.

Başkan Koca, takımımızın sembolü olan 06 AG 1910 plakalı otobüsü tekrardan kulübümüze kazandıran eski yöneticilerimizden Abdullah Karaata’ya teşekkür ederek plaket verdi. Başkanımız Faruk Koca AG TV’ye yaptığı açıklamada, “Bugün çok özel bir gün. Bütün hücreleri ile Ankaragüçlü olan Abdullah Karaata kardeşimizin kulübümüz için manevi anlamı ve değeri olan, uzun yıllar futbolcularımızı ve teknik heyetimizi taşıyan otobüsü ve 06 AG 1910 plakalı aracı kulübümüze hediye etmişti. Bu çerçevede hem otobüs hem plaka ile ilgili çalışmaları yaptık. Ama bunun Abdullah Karaata için en önemli yanı Ankaragücü ile anılan bu armağanı yıllardır saklayıp bizim yönetimimize ve kulübümüze hediye etmiş olmasıdır. Kendisine taraftarımız ve yönetimimiz adına çok teşekkür ediyoruz.” ifadelerini kullandı.

Not: “Başkanımız Faruk Koca’dan Abdullah Karaata’ya teşekkür plaketi” adlı video, 14/09/2021 tarihinde YouTube / Ankaragücü kanalında yayınlanmıştır.