Başkanımız Fatih Özgökçen, basın mensuplarıyla buluştu.

Konyaspor
06 dk 26 sn
14/12/2021

Konyaspor YouTube kanalı, 14 Aralık 2021 Salı günü “Başkanımız Fatih Özgökçen, basın mensuplarıyla buluştu.” başlığıyla yayınladığı videosunda şu ifadeleri kullandı:

Başkanımız Fatih Özgökçen, Konya’da yayın yapan gazete ve televizyon temsilcileriyle bir araya geldi. Konyaspor Sosyal Tesis binasında gerçekleşen programda, yöneticilerimizden Kazım Küçükçöğen, Sertaç Tuza ve Sami Pirinç başkanımıza eşlik etti.

Konyaspor Kulübü olarak yoğun ve meşakkatli günler geçirdiklerinin altını çizen Başkanımız Fatih Özgökçen, “Haklı eleştirilerin biz ve takım açısından son derece önemlidir. Sizler ile istişare toplantıları yapmak, Konya medyasıyla bir araya gelmek bizleri memnun ediyor. Çünkü bizler bir aileyiz. Hepimizin amacı, Konyaspor Kulübü’nü en iyi yerlere getirmektir. Sizlerin görüşü bizler için kıymetlidir. Bu tür toplantılar büyük önem arz etmektedir.

Başkanımız Fatih Özgökçen, Konyaspor’un hem futbol hem de basketbolda yakaladığı başarılara değinerek, şunları söyledi:

“Sportif başarılarımız herkesin malumudur. Hem basketbol hem de futbolda yakaladığımız bu sportif başarıları sezon sonunda da devam ettirmek istiyoruz. Ekonomik olarak çalışmalarımız devam ediyor. ‘Kulübümüze nasıl katkı sağlarız?’ düşüncesiyle yönetim kurulumuz ile gece gündüz çalışmalar yapıyoruz. Bu noktada Konya’nın desteğini arkamıza aldık diyebilirim.”

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanımızın katılımıyla temeli atılan Yeni Kayacık Tesisimizin yapımı tamamlandığında tesisleşme noktasında Konyaspor’un Avrupa standartlarının üzerine çıkacağına vurgu yapan Başkanımız Fatih Özgökçen, mevcut tesisin Konyaspor Akademisi’ne devredilmesiyle alt yapı tesisleşmesinde Türkiye’nin belki de bir numarası olacağını belirtti.

“Avrupa standartlarının üzerinde tesisleşme noktasına yaklaşacağız”

Başkanımız Fatih Özgökçen, Yeni Kayacık Tesisimize Selçuklu, Meram ve Karatay ilçe belediyelerimizin birer tane antrenman sahası yapacaklarını da sözlerine ekledi ve şöyle devam etti:

“Yapılacak tesisler, hizmetler elbette Konyaspor’a ve Konya’nın sporuna katkılar sağlayacaktır. Tesisleşme noktasında ne kadar ileri gidilirse spor kültürü açısından Konya’mızda belirli bir yere gelineceğini düşünüyorum. Buradaki tesisleşmeler, birçok belediyelere ve kulübümüze de örnek olacaktır. Bu çalışmaların önemli olduğunu belirtmek istiyorum.”

Konyaspor Kulübü’nün bu sezon itibariyle futbol noktasında ülke gündeminde geniş yer bulduğuna işaret eden Başkanımız Fatih Özgökçen, verilen mücadelenin sezona yayıldığı takdirde Konyaspor’un sezonu çok iyi bir yerde bitireceğinin altını çizdi.

Not: “Başkanımız Fatih Özgökçen, basın mensuplarıyla buluştu.” adlı video, 14/12/2021 tarihinde YouTube / Konyaspor kanalında yayınlanmıştır.