Warning: getimagesize(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:14090086:SSL routines:ssl3_get_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/sportifhaberler.com/httpdocs/wp-content/themes/sh/single.php on line 15

Warning: getimagesize(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/sportifhaberler.com/httpdocs/wp-content/themes/sh/single.php on line 15

Warning: getimagesize(https://www.sportifhaberler.com/wp-content/uploads/2021/11/baskanimizin-10-kasim-mesaji.jpg): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/sportifhaberler.com/httpdocs/wp-content/themes/sh/single.php on line 15

Başkanımızın 10 Kasım Mesajı

Türkiye Buz Pateni Federasyonu
02 dk 24 sn
09/11/2021

Buz Pateni TV YouTube kanalı, 09 Kasım 2021 Salı günü “Başkanımızın 10 Kasım Mesajı” başlığıyla yayınladığı videosunda şu ifadeleri kullandı:

Gazi Mustafa Kemal Atatürk, ileriyi görme yeteneği, askeri dehası, olağanüstü devlet adamlığı ile kısa sürede Türkiye Cumhuriyeti’ni çağdaş medeniyetler seviyesine yükseltmiştir.
Atatürk büyük bir lider olduğunu tüm dünyaya ispatlamıştır.
Genç nesillere emanet ettiği ve ‘En büyük eserim’ diye nitelendirdiği Türkiye Cumhuriyeti, günümüzde ileri bir demokrasi anlayışıyla taçlanmış, yine onun gösterdiği hedefler dâhilinde varlığını devam ettirmiştir.
Mustafa Kemal Atatürk ‘Yurtta Barış, Cihanda Barış’ ilkesiyle sadece Türk insanının değil bütün dünyanın kabul ettiği önemli liderlerden biridir.
Ülkemizde Demokrasi ve Cumhuriyet anlayışının temellerini atan ve inşa eden Atatürk’ün ebedi âleme göç etmesini sadece fiziksel bir ayrılık olarak düşünüyor, millet olarak 10 Kasım’ları bir matem günü olarak görmenin ötesinde, bu günü Büyük Önder’i anma ve O’nun fikir, öngörü ve tespitlerini anlama günü olarak değerlendiriyoruz.
Cumhuriyetimizin kurucusu Büyük Önder’in manevi şahsiyeti önünde saygıyla eğiliyoruz. Gönlümüzde ebediyete kadar yaşayacaktır.
Atamızın en büyük eseri Cumhuriyeti sonsuza dek bu topraklarda yaşatma azim ve kararlılığımızı yineliyor, aramızdan ayrılışının 83’üncü yıl dönümünde O’nu bir kez daha saygı, şükran ve rahmetle anıyoruz.

Türkiye Buz Pateni Federasyonu Başkanı
Gökhan Özdemir

Not: “Başkanımızın 10 Kasım Mesajı” adlı video, 09/11/2021 tarihinde YouTube / Buz Pateni TV kanalında yayınlanmıştır.

İlgili: