‘Bırakmam Seni’ Kampanyasının Talihlileri Belli Oldu

Beşiktaş JK
19 dk 59 sn
26/09/2020

Beşiktaş JK YouTube kanalı, 26 Eylül 2020 Cumartesi günü “‘Bırakmam Seni’ Kampanyasının Talihlileri Belli Oldu” başlığıyla yayınladığı videosunda şu ifadelere yer verdi:

‘Bırakmam Seni’ Kampanyasının Talihlileri Belli Oldu
Kulübümüzün 12 Haziran 2020 tarihinde başlattığı ‘Bırakmam Seni’ kampanyasının önemli ayaklarından biri olan ‘Ödül Senin’ çekilişinde kazananlar belli oldu. Kampanyaya 9 Ağustos-9 Eylül 2020 tarihleri arasında SMS ve 20 TL’lik kredi kartı ödemesi ile katılım sağlayıp kaydını yaptıran 196.428 taraftarımız, ‘Ödül Senin’ çekilişinde birbirinden değerli hediyeler kazandı. 19 Eylül 2020 saat 19.03’te, Milli Piyango yetkilileri ve noter huzurunda yapılan çekilişte; ev, otomobil, tatil gibi birbirinden değerli 1903 hediye, Mardin’den İzmir’e, Cizre’den Afyon’a kadar çok geniş bir coğrafyadaki taraftarlarımıza gitti.

‘Ödül Senin’ gecesi reyting rekoru kırdı

‘Ödül Senin’ gecesinin ilki, 9 Ağustos 2020’de Kanal D’den canlı yayınlanan özel program ile gerçekleştirildi. Yılmaz Erdoğan’ın sunuculuğunu üstlendiği programda; Hülya Avşar, Zafer Algöz, Mehmet Erdem, Hakan Altun, Çok Güzel Hareketler 2 ekibi, Ömür Gedik, İsmail Demirci, Erkan Petekkaya, Onur Buldu ve Barış Murat Yağcı gibi ünlü isimler Beşiktaşımıza destek olmak isteyen vatandaşlarla telefon bağlantısı gerçekleştirerek geceye katkı verdi. Çekiliş katılımlarının başladığı program, 65,74’lük izlenme oranıyla reyting rekoru kırdı.

YouTube canlı yayınını 468 bin kişi izledi

‘Ödül Senin’ gecesinin ikinci canlı yayını ise yine Vodafone Park’ta 9 Eylül 2020’de yapıldı. Kulübümüzün YouTube kanalından canlı yayınlanan gecede taraftarlarımız, Kulübümüzün ‘Bırakmam Seni’ destek kampanyasına hem telefon bağlantılarıyla hem de SMS ile destek verdi. Başkanımız Ahmet Nur Çebi ile birlikte Yönetim Kurulu Üyelerimiz, Teknik Direktörümüz Sergen Yalçın, eski sporcularımız, Kulübümüzün bünyesindeki tüm branşlara ait sporcu ve antrenörlerimiz canlı yayın süresince hazır bulundu. Gecede Erkan Can’ın seslendirdiği ‘Bırakmam Seni’ kampanyasının üçüncü filmi de yayınlandı. Film, hem taraftarlarımızdan hem de izleyicilerden tam not aldı.

YouTube gecesi de ünlü akınına uğradı

YouTube üzerinden yayınlanan gecenin sunuculuğunu; Süeda Çil, Bülent Ülgen, Cihangir Gökdoğan ve Sergen Deveci paylaştı. Geceye; Yılmaz Erdoğan ve BKM Ekibi, Zafer Algöz, Özgün ve Cavit Çetin Güner, online bağlantı ile katıldı. Hülya Avşar, Demet Akalın, Erkan Can, Acun Ilıcalı, Aras Bulut İynemli, Gökhan Tepe, Esra Erol, Simge, Mustafa Keser, Kutsi, Birol Güven, Cem Cücenoğlu, Doğaç Yıldız, Berkay Ateş, Umut Kurt ve Yıldıray Şahinler video mesaj göndererek geceye katkı sağladı. Cankat Aydos, İrem Ecem Başarır, Fatih Dokgöz(Arıza dizisi oyuncuları) ve Ruhi Sarı da programa konuk olan isimler arasındaydı. Birol Can, Kartal Can ve İlknur Can Beşiktaş için besteledikleri şarkıyı seslendirirken, Ömür Gedik ve Murat Başaran Beşiktaş marşı ile etkinliğe katkı sağladı. Gecede Kemal Alıç da DJ Perküsyon canlı performansı ile izleyicilere keyifli bir akşam yaşattı.

Beşiktaş YouTube kanalına abone ol, videoları kaçırma https://goo.gl/hvF8co

🦅

► Evine, Beşiktaş’a hoş geldin Vincent Aboubakar! https://youtu.be/Z1qGeeNhI1I

► Evine hoş geldin Gökhan Töre!

► Medya Günü | Kamera Arkası https://youtu.be/yy1Y6E99azg

► Bırakmam Seni Reklam Filmi

► 2020-21 Sezonu Formaların Lansmanı

► Eypio – Beşiktaş’ım

► Biz 11 arkadaşız, lakin arkamız daha var!

🦅

Beşiktaş JK Resmi Youtube Kanalı / Official YouTube Channel of Beşiktaş JK

bjk.com.tr
twitter.com/Besiktas
facebook.com/Besiktas
instagram.com/Besiktas
vole.io/besiktas

Beşiktaş Jimnastik Kulübü, 1903 yılında İstanbul’da kurulan spor kulübüdür. Bereket Jimnastik Kulübü adıyla kurulan kulüp, 26 Ocak 1911 tarihinde Beyoğlu Mutasarrıfı Muhittin Bey’in teşvikiyle Beşiktaş Osmanlı Jimnastik Kulübü, adıyla tescil edilen ilk Türk spor kulübü oldu. Daha çok futbol şubesiyle tanınan kulüp, Türkiye’de futbolun profesyonelleşmesinden sonra şampiyon olma başarısı gösteren 5 kulüpten birisidir. Kulübün Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Nur Çebi’dir.

Not: “‘Bırakmam Seni’ Kampanyasının Talihlileri Belli Oldu” adlı video, 26/09/2020 tarihinde YouTube / Beşiktaş JK kanalında yayınlanmıştır.