Casimir Ninga: Takımın Çok Güzel Bir Atmosferi Var

Sivasspor
02 dk 07 sn
11/09/2020

Sivasspor YouTube kanalı, 11 Eylül 2020 Cuma günü “Casimir Ninga: Takımın Çok Güzel Bir Atmosferi Var” başlığıyla yayınladığı videosunda şu ifadeleri kullandı:

Casimir Ninga, “Takımın çok güzel bir atmosferi var. Takım arkadaşlarım olsun, personelimiz olsun, teknik heyetimiz olsun beni çok güzel karşıladı.” dedi.

Demir Grup Sivasspor’umuzun yeni sezon öncesi kadrosuna kattığı Casimir Ninga, resmi internet sitemize özel açıklamalarda bulundu.

Fransa Lig 1 ekiplerinden SCO Angers’tan satın alma opsiyonuyla kiralık olarak kadromuza kattığımız Casimir Ninga, Demir Grup Sivasspor’umuzda olmaktan dolayı çok mutlu olduğunu söyledi.

Bolu’nun Gerede ilçesinde yaptığımız sezon başı kampına sonradan katıldığını kaydeden Ninga, “Takımın çok güzel bir atmosferi var. Takım arkadaşlarım olsun, personelimiz olsun, teknik heyetimiz olsun beni çok güzel karşıladı. Artık Sivas’tayız ve lig haftasına girdik. Maçımıza odaklanarak konsantre olduk.” şeklinde konuştu.

Ninga, Demir Grup Sivasspor’umuzdan transfer teklifi aldığında, kırmızı-beyazlılarımızın UEFA Avrupa Ligi’nde mücadele edecek olduğunu öğrendiğinde çok heyecanlandığını belirterek, “UEFA Avrupa Ligi’nde mücadele edecek olmamız beni çok motive ediyor. Avrupa Ligi, buraya gelmemde çok büyük artıydı. Umarım çok güzel geçecek.” ifadelerini kullandı.

Yarın sahamızda oynayacağımız Alanyaspor maçı ile yeni sezona başlayacağımızı kaydeden Ninga, sözlerini şöyle tamamladı:

“Taraftarlarımız beni izlesin. Casimir Ninga’nın nasıl bir futbolcu olduğunu kendileri karar versin ve değerlendirsin.”

Not: “Casimir Ninga: Takımın Çok Güzel Bir Atmosferi Var” adlı video, 11/09/2020 tarihinde YouTube / Sivasspor kanalında yayınlanmıştır.