Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan bayrağımızı dalgalandıran sporculara teşekkür…

Türkiye Modern Pentatlon Federasyonu YouTube kanalı, 19 Şubat 2021 Cuma günü “Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan bayrağımızı dalgalandıran sporculara teşekkür…” başlığıyla yayınladığı videosunda şu ifadeleri kullandı:

Beştepe’de gerçekleştirilen ‘Milli Sporcu Bursu Tanıtım Toplantısı’nda konuşan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, “Dünyayı etkisi altına alan corona virüs salgınına rağmen, sporcularımız katıldıkları uluslararası organizasyonlarda üstün başarılar gösterdiler. Yüzmede, serbest dalışta, modern pentatlonda, cimnastikte Avrupa ve Dünya Şampiyonlukları kazandık. Bayrağımızı gururla dalgalandıran her bir sporcu gencimize, şahsım, milletim ve ülkem adına şükranlarımı sunuyorum” dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, vakıf üniversiteleriyle gerçekleştirilen ‘Milli Sporcu Bursu’ projesinin Türk sporuna çağ atlatacağını belirterek, projenin Türk sporuna, sporculara ve ülkemize hayırlı olması dileklerinde bulundu.
Biz de bu vesileye projenin hayata geçirilmesini sağlayan Gençlik ve Spor Bakanımız Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu’na şükranlarımızı sunuyor ve Türkiye Modern Pentatlon Federasyonu olarak Milli Sporcu Bursu’ndan yararlanan milli sporcularımız Beyza Cesur, Hakan Can Güngör ve Ufuk Ulaş Tokat’a eğitim ve spor hayatlarında başarılar diliyoruz…

Not: “Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan bayrağımızı dalgalandıran sporculara teşekkür…” adlı video, 19/02/2021 tarihinde YouTube / Türkiye Modern Pentatlon Federasyonu kanalında yayınlanmıştır.

İlgili: