Demir Grup Sivasspor’umuzda Fenerbahçe Maçının Hazırlıkları Sürüyor

Sivasspor
02 dk 21 sn
05/09/2021

Sivasspor YouTube kanalı, 05 Eylül 2021 Pazar günü “Demir Grup Sivasspor’umuzda Fenerbahçe Maçının Hazırlıkları Sürüyor” başlığıyla yayınladığı videosunda şu ifadeleri kullandı:

Demir Grup Sivasspor’umuz, bugün yaptığı antrenmanla Fenerbahçe maçının hazırlıklarını sürdürdü.

Süper Lig’in 4. hafta maçında Fenerbahçe ile karşılaşacak Demir Grup Sivasspor’umuz, öğlen saatlerinde yaptığı antrenmanla mücadelenin hazırlıklarına devam etti.

Teknik Direktörümüz Rıza Çalımbay yönetiminde basına kapalı olarak gerçekleştirilen antrenman saat 11.00’de başladı ve 1 saat 30 dakika sürdü. Isınma hareketleriyle başlayan antrenman, 5’e 2 top kapma pas ve pres çalışmasıyla devam etti. Ardından çabukluk ve şut çalışması yapan ekibimiz son bölümde ise yarım sahada çift kale maç yaptı.

Sakatlığı bulunan Caner Osmanpaşa ise fizyoterapist eşliğinde çalışmalarını sürdürdü.

Takımımız akşam ise U19 takımımızla antrenman maçı yapacak. Karşılaşma basına ve taraftara kapalı olarak gerçekleştirilecek.

Fenerbahçe ile Demir Grup Sivasspor’umuz 12 Eylül Pazar günü saat 17.00’de Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksi’nde karşılaşacak.

Not: “Demir Grup Sivasspor’umuzda Fenerbahçe Maçının Hazırlıkları Sürüyor” adlı video, 05/09/2021 tarihinde YouTube / Sivasspor kanalında yayınlanmıştır.