Demir Grup Sivasspor’umuzda Trabzonspor Maçının Hazırlıkları

Sivasspor
02 dk 33 sn
11/01/2022

Sivasspor YouTube kanalı, 11 Ocak 2022 Salı günü “Demir Grup Sivasspor’umuzda Trabzonspor Maçının Hazırlıkları” başlığıyla yayınladığı videosunda şu ifadeleri kullandı:

Demir Grup Sivasspor’umuz, bugün yaptığı antrenmanla Trabzonspor maçının hazırlıklarına takım halinde yaptığı çalışmayla devam etti.
Spor Toto Süper Lig’in 21. hafta maçında Trabzonspor ile karşılaşacak Demir Grup Sivasspor’umuz, bugün yaptığı antrenmanla mücadelenin hazırlıklarını sürdürdü.
Teknik Direktörümüz Rıza Çalımbay yönetiminde saat 15.00’te basına kapalı olarak gerçekleştirilen antrenman ısınma hareketleriyle başladı. Ardından 5’e 2 top kapma pas ve pres çalışması yapan ekibimiz, daha sonra geniş alan pas çalışması yaptı. Ekibimiz son bölümde ise yarım sahada çift kale maç yaptı.
Demir Grup Sivasspor’umuz ile Trabzonspor, 15 Ocak Cumartesi günü saat 16.00’da Bahçeşehir Koleji Sivas 4 Eylül Stadyumu’nda karşılaşacak.

Not: “Demir Grup Sivasspor’umuzda Trabzonspor Maçının Hazırlıkları” adlı video, 11/01/2022 tarihinde YouTube / Sivasspor kanalında yayınlanmıştır.