Fenerbahçe Maçının Hazırlıkları Devam Ediyor

Sivasspor
02 dk 20 sn
04/09/2021

Sivasspor YouTube kanalı, 04 Eylül 2021 Cumartesi günü “Fenerbahçe Maçının Hazırlıkları Devam Ediyor” başlığıyla yayınladığı videosunda şu ifadeleri kullandı:

Süper Lig’in 4. hafta maçında Fenerbahçe ile karşılaşacak Demir Grup Sivasspor’umuz, bugün yaptığı çift antrenmanla mücadelenin hazırlıklarına devam etti.

Teknik Direktörümüz Rıza Çalımbay yönetiminde basına kapalı olarak gerçekleştirilen sabah antrenmanda takımımız kuvvet çalışması yaptı. Günün ikinci antrenmanı ise saat 17.00’de başladı ve 1 saat 30 dakika sürdü. Isınma hareketleriyle başlayan antrenman, 5’e 2 top kapma pas ve pres çalışmasıyla devam etti. Ardından 2 grup halinde minyatür kale ve yarım saha maç yapan ekibimiz son bölümde ise çift kale maç yaptı.

Sakatlığı bulunan Caner Osmanpaşa ise takımdan ayrı çalıştı.

Takımımız yarın sabah antrenmanından sonra akşam ise U21 takımımızla antrenman maçı yapacak.

Fenerbahçe ile Demir Grup Sivasspor’umuz 12 Eylül Pazar günü saat 17.00’de Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksi’nde karşılaşacak.

Not: “Fenerbahçe Maçının Hazırlıkları Devam Ediyor” adlı video, 04/09/2021 tarihinde YouTube / Sivasspor kanalında yayınlanmıştır.