Fraport TAV Antalyaspor Maçının Hazırlıkları Sürüyor

Sivasspor
58 sn
12/12/2020

Sivasspor YouTube kanalı, 12 Aralık 2020 Cumartesi günü “Fraport TAV Antalyaspor Maçının Hazırlıkları Sürüyor” başlığıyla yayınladığı videosunda şu ifadeleri kullandı:

Demir Grup Sivasspor’umuz, bugün yaptığı antrenmanla Fraport TAV Antalyaspor maçının hazırlıklarına devam etti.

Süper Lig’in 12. haftanın kapanış maçında sahamızda Fraport TAV Antalyaspor ile karşılaşacak Demir Grup Sivasspor’umuz, mücadelenin hazırlıklarını bugün öğlen saatlerinde yaptığı antrenmanla sürdürdü.

Yardımcı Antrenörümüz Bülent Albayrak yönetiminde basına kapalı olarak gerçekleştirilen antrenman ısınma koşusuyla başladı. Ardından iki grup halinde 5’e 2 top kapma, pas ve pres çalışması yapan ekimiz, daha sonra geniş alan çok pas çalışması yaptı. Kırmızı-beyazlılarımız son bölümde ise hücum ve savunma ağırlıklı çalışmalar ile çift kale maç yaptı.

Bir süredir antrenmanlara katılamayan Uğur Çiftçi ve yardımcı antrenörümüz Ayhan Tenbeloğlu ile sakatlıkları geçen Jorge Felix ve Serhiy Rybalka da takımla birlikte çalışmalarda yer aldı.

Kalecilerimiz Mamadou Samassa, Ali Şaşal Vural ve Muammer Yıldırım ise kaleci antrenörümüz Cengiz Birgen yönetiminde çalıştı.

Demir Grup Sivasspor’umuz ile Fraport TAV Antalyaspor, 14 Aralık Pazartesi günü saat 19.00’da Yeni 4 Eylül Stadyumu’nda karşılaşacak. Mücadelede hakem Halis Özkahya görev yapacak.

– Vali Ayhan, Takımımızı Ziyaret etti

Sivas Valisi Salih Ayhan, kulübümüzü ziyaret etti. Başkanımız Mecnun Otyakmaz ile bir süre görüşen Vali Ayhan, antrenmanın da bir bölümünü takip etti. İsrail dönüşü kafilenin yaşadığı olayın çok üzücü olduğunu belirten Vali Ayhan, kırmızı-beyazlılarımızın lige odaklanarak daha iyi yerlere geleceğine inancının tam olduğunu söyledi.

Not: “Fraport TAV Antalyaspor Maçının Hazırlıkları Sürüyor” adlı video, 12/12/2020 tarihinde YouTube / Sivasspor kanalında yayınlanmıştır.