Futbolcumuz Nejc Skubic: Önümüzdeki sezon için maç maç hedefler koyacağız

Konyaspor
01 dk 07 sn
29/07/2021

Konyaspor YouTube kanalı, 29 Temmuz 2021 Perşembe günü “Futbolcumuz Nejc Skubic: Önümüzdeki sezon için maç maç hedefler koyacağız” başlığıyla yayınladığı videosunda şu ifadeleri kullandı:

İttifak Holding Konyaspor’umuzun başarılı futbolcusu Nejc Skubic, takımımızın Erzurum’da gerçekleştirdiği yeni sezon hazırlıklarını değerlendirdi. Kamp döneminin iyi geçtiğini söyleyen Skubic, önümüzdeki sezon maç maç hedefler koyacaklarının altını çizdi.

Yeni sezonda daha başarılı bir performans yakalamak istediklerini belirten Nejc Skubic, şunları söyledi:

“Kamp dönemimiz gayet iyi geçiyor. Erzurum’dayız şu anda. Takımımızda iyi bir atmosfer yakaladık. Bu durum antrenmanlara da yansıyor. Önümüzdeki sezon için maç maç hedefler koyacağız. Bu sezon geçen sezona göre daha başarılı bir performans yakalamak istiyoruz.

Elbette taraftarlarımızın varlığına çok ihtiyacımız var. Geçen sene onlarsız çok zor bir sezon geçirdik. Kendi adıma şunu söylemeliyim ki, bu sezon taraftarımız ile birlikte maçlara çıkmak için can atıyorum.”

#NejcSkubic #KampSohbetleri

Not: “Futbolcumuz Nejc Skubic: Önümüzdeki sezon için maç maç hedefler koyacağız” adlı video, 29/07/2021 tarihinde YouTube / Konyaspor kanalında yayınlanmıştır.