Helenex Yeni Malatyaspor Maçının Hazırlıkları Devam Ediyor

Sivasspor
02 dk 20 sn
27/04/2021

Sivasspor YouTube kanalı, 27 Nisan 2021 Salı günü “Helenex Yeni Malatyaspor Maçının Hazırlıkları Devam Ediyor” başlığıyla yayınladığı videosunda şu ifadeleri kullandı:

Demir Grup Sivasspor’umuz, bugün yaptığı antrenmanla Helenex Yeni Malatyaspor maçının hazırlıklarına devam etti.

Süper Lig’in 38. hafta maçında Helenex Yeni Malatyaspor ile karşılaşacak Demir Grup Sivasspor’umuz mücadelenin hazırlıklarını bugün yaptığı antrenmanla sürdürdü.

Teknik Direktörümüz Rıza Çalımbay yönetiminde basına kapalı olarak gerçekleştirilen antrenman topla birlikte yapılan ısınma hareketleriyle başladı. Ardından 2 grup halinde 5’e 2 top kapma, pas ve pres çalışması yapan ekibimiz ardından geniş alan çok pas çalışması yaptı. Takımımız son bölümde ise minyatür kale ve yarım sahada maç yaptıktan sonra orta şut çalışmasıyla günü tamamladı.

Yiğidolarımız yarın yapacağı antrenmanla mücadelenin hazırlıklarına devam edecek.

Demir Grup Sivasspor’umuz ile Helenex Yeni Malatyaspor Süper Lig’in 38. hafta maçında 29 Nisan Perşembe günü saat 16.00’da Yeni 4 Eylül Stadyumu’nda karşılaşacak. Mücadelede hakem Alper Ulusoy görev yapacak.

Not: “Helenex Yeni Malatyaspor Maçının Hazırlıkları Devam Ediyor” adlı video, 27/04/2021 tarihinde YouTube / Sivasspor kanalında yayınlanmıştır.