HK. Kayserispor Maçının Hazırlıkları Sürüyor

Sivasspor
58 sn
14/10/2020

Sivasspor YouTube kanalı, 14 Ekim 2020 Çarşamba günü “HK. Kayserispor Maçının Hazırlıkları Sürüyor” başlığıyla yayınladığı videosunda şu ifadeleri kullandı:

Demir Grup Sivasspor’umuz, bugün yaptığı antrenmanla HK. Kayserispor maçının hazırlıklarını sürdürdü.

Süper Lig 2020-2021 sezonunun 5’inci haftasında deplasmanda HK. Kayserispor ile karşılaşacak Demir Grup Sivasspor’umuz mücadelenin hazırlıklarına bugün yaptığı antrenmanla devam etti.

Teknik Direktörümüz Rıza Çalımbay yönetiminde kulüp tesislerimizde basına kapalı olarak gerçekleştirilen antrenman saat 11.00’de başladı ve 1 saat 30 dakika sürdü.

Isınma hareketleriyle başlayan antrenman, 3 grup halinde yapılan top kapma, pas ve pres çalışmasıyla devam etti. Ardından geniş alan çok pas çalışması yapan ekibimiz, son bölümde ise gruplar halinde yarım saha ve minyatür kale maç yaptı.

Kalecilerimiz Mamadou Samassa, Ali Şaşal Vural, Muammer Yıldırım ve Baver Kuçkar kaleci antrenörümüz Cengiz Birgen yönetiminde çalıştı.

Aaron Appindangoye ise takımımızdan ayrı olarak çalışmalarını sürdürdü.

Antrenmanın bir bölümünü başkan vekilimiz Erdal Sarılar da takip etti.

Kırmızı-beyazlı ekibimiz yarın yapacağı antrenmanla karşılaşmanın hazırlıklarına devam edecek.

HK. Kayserispor ile Demir Grup Sivasspor’umuz, 17 Ekim Cumartesi günü saat 16.00’da Büyükşehir Belediyesi Kadir Has Stadyumu’nda karşı karşıya gelecek.

Not: “HK. Kayserispor Maçının Hazırlıkları Sürüyor” adlı video, 14/10/2020 tarihinde YouTube / Sivasspor kanalında yayınlanmıştır.