Ismael Diomande İttifak Holding Konyaspor’umuzda

Konyaspor
01 dk 31 sn
13/01/2021

Konyaspor YouTube kanalı, 13 Ocak 2021 Çarşamba günü “Ismael Diomande İttifak Holding Konyaspor’umuzda” başlığıyla yayınladığı videosunda şu ifadeleri kullandı:

İttifak Holding Konyaspor’umuz Fildişi Sahili Milli Takımında 18 kez forma giymiş Ismael Diomande ile sözleşme imzaladı.

Bugün öğle saatlerinde sağlık sponsorumuz Medicana Sağlık Grubu Konya Hastanesi’nde kontrolden geçen Diomande 1.5 sezonluğuna kendini yeşil beyaz renklere bağlayan sözleşmeye imza attı.

MEDAŞ Konya Büyükşehir Stadyumu Basın Toplantı Salonu’nda gerçekleşen imza törenine Genel Menajerimiz Seçkin Özdil ve yeni transferimiz Ismael Diomande katıldı.

Ismael Diomande imza töreni sonrası yaptığı açıklamada “Gerçekten büyük bir camiaya geldim. Güzel bir stadyum ve coşkulu bir taraftar topluluğu var. Burada olduğum için çok mutluyum. Çok iyi bir hocamız ve çok iyi bir takımımız var. İyi konsantre olursak, iyi çalışırsak ilk on içerisine gireceğimizi, ligi o şekilde tamamlayacağımızı düşünüyorum. Daha iyisini de yapabiliriz” şeklinde konuştu.

Ön libero ve merkez orta saha pozisyonlarında oynayan 28 yaşındaki Diomande kariyeri boyunca 143 maç 5 gol 3 asistlik performans sergiledi.

Ismael Diomande kulübümüzde 27 numaralı formayı giyecek.

Not: “Ismael Diomande İttifak Holding Konyaspor’umuzda” adlı video, 13/01/2021 tarihinde YouTube / Konyaspor kanalında yayınlanmıştır.