“İyi bir futbol oynayacağımıza söz veriyoruz” I Vidar Örn Kjartansson

Yeni Malatyaspor
51 sn
19/02/2020

YENİ MALATYASPOR YouTube kanalı, 19 Şubat 2020 Çarşamba günü ““İyi bir futbol oynayacağımıza söz veriyoruz” I Vidar Örn Kjartansson” başlığıyla yayınladığı videosunda şu ifadeleri kullandı:

“İyi bir futbol oynayacağımıza söz veriyoruz”
Golcü futbolcumuz Vidar Örn Kjartansson basın mensuplarına yaptığı açıklamada, “Antalyaspor maçına umarım mümkün olduğunca çok taraftar gelir, biz de onlara iyi bir futbol oynayacağımıza söz veriyoruz. Kazanacağız” dedi.
İzlandalı futbolcumuz Kjartansson, “Tabi bir adaptasyon süreci yaşadım. Bunu geçmek üzereyim. Buraya gelmeden önce 2 ay resmi maç yapmamıştım. Bu performansımda biraz etkili oldu ama artık hazırım önümüzdeki maçlarda iyi şeyler yapmak istiyorum. Türkiye’nin iyi bir ligi var ve birçok teknik oyuncu var ligde. Ayrıca atak ve güzel bir futbol oynanıyor. Bu ligde hoşlandığım bir futbol oynanıyor. Artık, bende kendimi göstermek istiyorum” dedi.
Kjartansson, Fraport TAV Antalyaspor karşılaşması için, “Umarım mümkün olduğunca çok taraftar gelir, biz de onlara iyi bir futbol oynayacağımıza söz veriyoruz. Kazanacağız.” değerlendirmesinde bulundu.

Not: ““İyi bir futbol oynayacağımıza söz veriyoruz” I Vidar Örn Kjartansson” adlı video, 19/02/2020 tarihinde YouTube / YENİ MALATYASPOR kanalında yayınlanmıştır.