Jesse Sekidika İttifak Holding Konyaspor’umuzda

Konyaspor
02 dk 01 sn
29/01/2021

Konyaspor YouTube kanalı, 29 Ocak 2021 Cuma günü “Jesse Sekidika İttifak Holding Konyaspor’umuzda” başlığıyla yayınladığı videosunda şu ifadeleri kullandı:

Kulübümüz, 24 yaşındaki kanat oyuncusu Jesse Sekidika ile sezon sonuna kadar sözleşme imzaladı.

MEDAŞ Konya Büyükşehir Stadyumu Basın Toplantı Salonu’nda gerçekleşen imza törenine, Genel Menajerimiz Seçkin Özdil ile yeni transferimiz Jesse Sekidika katıldı.

Sezon sonuna kadar kiralık olarak sözleşme imzaladığımız Jesse Sekidika imza töreni sonrasında duygularını şöyle ifade etti : “Teşekkür ederim bana bu fırsatı verdiğiniz için. Çok minnettarım. Konyaspor’un büyüklüğünü, nasıl bir camia olduğunu biliyorum. Burada elimden geleni yapacağım. Her şey için teşekkür ederim. Kulübe geldiğim ilk andan itibaren çok güzel şeylerle karşılaştım. Çok güzel bir karşılama yaptılar, herkes çok samimiydi. Eşimi bile aradım, onunla konuştuk. Stadyuma geldiğimizde hayatım boyunca unutamayacağım bir hediye verdi Konyaspor Kulübü. Eşim de bu durumdan çok mutlu oldu. Bunların karşılığını elbet sezon boyunca sizlere ödeyeceğim. Umarım hep beraber mutlu oluruz.”

Sağ – sol kanat mevkilerinin yanı sıra santrafor pozisyonunda da oynayan Nijeryalı oyuncu Süper Lig’de bu sezon görev aldığı 6 maçta 1 gol kaydetti.

Sekidika, kulübümüzde 71 numaralı formayı giyecek.

Not: “Jesse Sekidika İttifak Holding Konyaspor’umuzda” adlı video, 29/01/2021 tarihinde YouTube / Konyaspor kanalında yayınlanmıştır.