Warning: getimagesize(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:14090086:SSL routines:ssl3_get_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/sportifhaberler.com/httpdocs/wp-content/themes/sh/single.php on line 15

Warning: getimagesize(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/sportifhaberler.com/httpdocs/wp-content/themes/sh/single.php on line 15

Warning: getimagesize(https://www.sportifhaberler.com/wp-content/uploads/2021/10/kulup-baskanimiz-tahir-kiran-taraftar-gruplarimiz-ile-bir-araya-geldi.jpg): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/sportifhaberler.com/httpdocs/wp-content/themes/sh/single.php on line 15

Kulüp Başkanımız Tahir Kıran, Taraftar Gruplarımız İle Bir Araya Geldi

Çaykur Rizespor
06 dk 06 sn
02/10/2021

Çaykur Rizespor A.Ş. YouTube kanalı, 02 Ekim 2021 Cumartesi günü “Kulüp Başkanımız Tahir Kıran, Taraftar Gruplarımız İle Bir Araya Geldi” başlığıyla yayınladığı videosunda şu ifadeleri kullandı:

Çaykur Didi Stadyumu’nda gerçekleşen buluşma tam bir aile havasında geçerken Başkanımız ve taraftarlarımız Rizespor’umuzun geleceği hakkında istişarede bulundu.

Buluşmanın ardından bir değerlendirmede bulunan Başkanımız Tahir Kıran, zaman içerisinde birlikteliğin daha da ilerleyeceğini aktararak bu toplantıların artarak devam edeceğini ifade etti.

Buluşmadan duyduğu memnuniyeti dile getiren 53. Kolordu Tribün Lİderi Ali Yılmazoğlu 90 dakika boyunca takımımızı destekleyeceklerini aktardı.

Böyle bir toplantıya ihtiyaç duyduklarını söyleyen Mekansızlar tribün liderlerinden Hikmet Delal ise Rizespor’a gönül veren bütün taraftarlarımızı maça davet etti.

Çaykur Rizespor Taraftarlar Derneği ve Atmacalar tribün lideri Murat Çolak ise takımımızın ligi en iyi yerde bitireceğine inandıklarını ifade etti.

Not: “Kulüp Başkanımız Tahir Kıran, Taraftar Gruplarımız İle Bir Araya Geldi” adlı video, 02/10/2021 tarihinde YouTube / Çaykur Rizespor A.Ş. kanalında yayınlanmıştır.