MAÇ ÖZETİ: Fenerbahçe 3-3 F. Karagümrük (Hazırlık Maçı)

Fenerbahçe
10 dk 10 sn
15/11/2020

Fenerbahçe SK YouTube kanalı, 15 Kasım 2020 Pazar günü “MAÇ ÖZETİ: Fenerbahçe 3-3 F. Karagümrük (Hazırlık Maçı)” başlığıyla yayınladığı videosunda şu ifadeleri kullandı:

Fenerbahçemiz, Süper Lig’e verilen milli arada bugün Fatih Karagümrük ile bir hazırlık maçı yaptı. Dereağzı Lefter Küçükandonyadis Tesislerimizde oynanan mücadele 3-3 eşitlikle tamamlandı.

24. dakikada sol kanatta topla buluşan Kemal Ademi’nin vuruşunda üst direkten dönen topu Papiss Cisse gelişine vurarak tamamladı ve filelerle buluşturdu: 1-1.

42. dakikada Mert Hakan’ın sol kanattan ortasında savunmadan seken topu Serhat Ahmetoğlu gelişine vurarak tamamladı ve skoru 2-1’e getirdi.

45+1. dakikada Serhat Ahmetoğlu’nun sağ kanattan ceza sahasına yaptığı ortada savunmadan seken topu Kemal Ademi tamamladı ve skoru 3-1 yaptı.

Özel içerikler için Fenerbahçe YouTube’a KATIL:
https://www.youtube.com/channel/UCgqlho3-8a6FmDqQm7Q6gJw/join

Fenerbahçe YouTube, Fenerbahçe YouTube Katıl ve FBTV YouTube kanallarına yüklenen videoların herhangi bir YouTube kanalında ve YouTube dışında farklı mecralarda izinsiz kullanılması yasaktır. İzinsiz kullanımlarda YouTube Content ID Telif Hakkı Koruma devreye girecektir.

Not: “MAÇ ÖZETİ: Fenerbahçe 3-3 F. Karagümrük (Hazırlık Maçı)” adlı video, 15/11/2020 tarihinde YouTube / Fenerbahçe SK kanalında yayınlanmıştır.