MAÇ ÖZETİ: Giresunspor 1-3 Fenerbahçe

Fenerbahçe
08 dk 54 sn
09/08/2021

Fenerbahçe SK YouTube kanalı, 09 Ağustos 2021 Pazartesi günü “MAÇ ÖZETİ: Giresunspor 1-3 Fenerbahçe” başlığıyla yayınladığı videosunda şu ifadeleri kullandı:

Fenerbahçemiz, yeni sezon çalışmaları kapsamında yedinci ve son hazırlık maçında Süper Lig’in yeni ekiplerinden Giresunspor ile karşılaştı. Çotanak Spor Kompleksi’nin ev sahipliği yaptığı mücadeleyi 3-1’lik skorla kazanan Fenerbahçemiz oldu. Futbol A Takımımıza galibiyeti getiren golleri 23.dakikada Attila Szalai, 44.dakikada Serdar Dursun ve 76. dakikada Enner Valencia kaydetti. Ev sahibi takımın tek golü ise 60. dakikada Pelupessy’den geldi.

Fenerbahçe YouTube, Fenerbahçe YouTube Katıl ve FBTV YouTube kanallarına yüklenen videoların herhangi bir YouTube kanalında ve YouTube dışında farklı mecralarda izinsiz kullanılması yasaktır. İzinsiz kullanımlarda YouTube Content ID Telif Hakkı Koruma devreye girecektir.

Not: “MAÇ ÖZETİ: Giresunspor 1-3 Fenerbahçe” adlı video, 09/08/2021 tarihinde YouTube / Fenerbahçe SK kanalında yayınlanmıştır.