Millilerimiz, Gurur Kaynaklarımız

Çaykur Rizespor
26 sn
07/10/2020

Çaykur Rizespor A.Ş. YouTube kanalı, 07 Ekim 2020 Çarşamba günü “Millilerimiz, Gurur Kaynaklarımız” başlığıyla yayınladığı videosunda şu ifadeleri kullandı:

#YeşilMaviSevda’nın çocukları takımımızı milli takımlarında temsil edecek.

Atmacalarımıza sakatlıksız bir milli ara ve başarılar diliyoruz!

🇹🇷 Gökhan, Boğaçhan
🇭🇷 Melnjak,
🇵🇾 Samudio,
🇹🇳 Meriah, Talbi

Gökhan Akkan, Boğaçhan Kazmaz, Dario Melnjak, Braian Jose Samudio Segovia, Yassine Meriah ve Montassar Omar Talbi milli takımlarının kamplarına davet edildi.

GÖKHAN AKKAN;

TÜRKİYE A milli takımı ile Almanya ile 7 Ekim’de oynanacak olan hazırlık maçı ile 11 Ekim’de Rusya ve 14 Ekim’de Sırbistan ile oynanacak olan UEFA Uluslar Ligi maçları kampına davet edildi.

YASSINE MERIAH ve MONTASSAR OMAR TALBI;

Tunus A milli takımıyla 9 Ekim’de Sudan, 13 Ekim’de ise Nijerya arasında oynanacak olan hazırlık maçları kampına davet edildi.

DARIO MELNJAK;

Hırvatistan A milli takımı ile 7 Ekim’de İsviçre arasında oynanacak olan hazırlık maçı ile 11 Ekim’de İsveç ve 14 Ekim’de Fransa ile oynanacak olan UEFA Uluslar Ligi maçları kampına davet edildi.

BRAIAN JOSE SAMUDIO SEGOVIA;

PARAGUAY A milli takımının 9 Ekim’de Peru ile ve 14 Ekim Venezüella ile karşılaşacağı Dünya Kupası Güney Amerika Elemeleri maçları kamp kadrosuna davet edildi.

BOĞAÇHAN KAZMAZ;

TÜRKİYE U19 milli takımının 12 ve 13 Ekim’de Bulgaristan ile oynanacak maçları kampına davet edildi.

Futbolcularımıza sakatlıksız bir kamp dönemi ve başarılar diliyoruz.

ÇAYKUR RİZESPOR KULÜBÜ

Not: “Millilerimiz, Gurur Kaynaklarımız” adlı video, 07/10/2020 tarihinde YouTube / Çaykur Rizespor A.Ş. kanalında yayınlanmıştır.