Minik Kalpler Okul-Kulüp Projemize Vali Kemal Çeber’den destek

Çaykur Rizespor
02 dk 06 sn
15/10/2020

Çaykur Rizespor A.Ş. YouTube kanalı, 15 Ekim 2020 Perşembe günü “Minik Kalpler Okul-Kulüp Projemize Vali Kemal Çeber’den destek” başlığıyla yayınladığı videosunda şu ifadeleri kullandı:

Şimdi sıra Çayeli’ndeki minik atmacalarımızda. “Minik Kalpler Okul-Kulüp Projesi” ile Yeşil Mavi Çarpan Yürekler Bir Aile Gibi Genişliyor

Türkiye`nin ve dünyanın dört bir yanında forma hediye ettiğimiz 36.000’den fazla çocuğun kalbi Rizespor sevgisi ile çarpıyor. Sevgi haritamız yeşilleniyor, diktiğimiz minik fidanlar ağaca dönüşüyor!

Çaykur Rizespor `Minik Kalpler Okul-Kulüp Projesi` Sosyal Sorumluluk Etkinlikleri kapsamında Rize’nin Çayeli ilçesinde bulunan İshakoğlu İlkokulu öğrencilerine Rizespor forması hediye edildi.

Hediye formalarına pandemi nedeniyle yeni başlayan derslerinde kavuşan minik öğrenciler karşılarında Rize Valisi Kemal Çeber’i görünce çok heyecanlandı ve mutlu oldular. Vali Çeber iki ayrı sınıftaki öğrencilerle sohbet ederek Çaykur Rizespor ve Rize’nin simgelerini sordu. Rize’nin nesi meşhurdur sorusuna “Cumhurbaşkanı” şeklinde cevap veren ikinci sınıf öğrencisi etkinliğe katılan Rize Valisi Kemal ÇEBER, Emniyet Müdürü Nurettin GÖKDUMAN, İl Jandarma Komutanı Hakan DEDEBAĞI, Çayeli Kaymakamı Mehmet ÖZTÜRK, Çaykur Rizespor Başkan Yardımcısı Ali Haydar ER, Asbaşkanlar Serkan KARAVİN, Sedat ABANOZ ve yerel yöneticilerden alkış aldı.

Not: “Minik Kalpler Okul-Kulüp Projemize Vali Kemal Çeber’den destek” adlı video, 15/10/2020 tarihinde YouTube / Çaykur Rizespor A.Ş. kanalında yayınlanmıştır.