Osman Göçen – OLİMPİYAT ÖNCESİ

Türkiye Güreş Federasyonu
01 dk 26 sn
29/07/2021

Türkiye Güreş Federasyonu YouTube kanalı, 29 Temmuz 2021 Perşembe günü “Osman Göçen – OLİMPİYAT ÖNCESİ” başlığıyla yayınladığı videosunda şu ifadeleri kullandı:

OSMAN GÖÇEN: HEDEFİM TOKYO’DA MADALYA KAZANMAK

28 Temmuz’da Tokyo’ya hareket edeceklerini belirten Osman Göçen “Antrenmanlarımız son derece iyi gidiyor. Artık son kampımıza girdik. Kampımızda güreş antrenmanlarına ağırlık veriyoruz. Son performans idmanlarımızı yapıp yola çıkacağız inşallah.” dedi. Olimpiyatların ertelenmesinin kendisi açısından iyi olduğunu belirten Osman Göçen ” 2020 yılındaki Olimpiyat Elemelerine sakat olduğum için katılamayacaktım. Ertelendiği için sakatlığım geçti ve kota aldım” dedi. ” Tokyo’da hedefinin madalya almak olduğunu belirten Osman Göçen “Büyüklerde ilk madalyamın Olimpiyat madalyası olmasını istiyorum. Bunun için gece gündüz çalışıyorum.” şekilde konuştu. Olimpiyatlardan sonraki hedefini de açıklayan Osman Göçen “Henüz 24 yaşındayım. Ve hedefim 2024 olimpiyatlarına daha hazır halde gitmek ve başarılı olmayı hedefliyorum”

Not: “Osman Göçen – OLİMPİYAT ÖNCESİ” adlı video, 29/07/2021 tarihinde YouTube / Türkiye Güreş Federasyonu kanalında yayınlanmıştır.

İlgili: