Rio Ave Maçı Öncesi Yardımcı Antrenörümüz Murat Şahin ile Bernard Mensah’ın Basın Toplantısı

Beşiktaş JK
11 dk 21 sn
23/09/2020

Beşiktaş JK YouTube kanalı, 23 Eylül 2020 Çarşamba günü “Rio Ave Maçı Öncesi Yardımcı Antrenörümüz Murat Şahin ile Bernard Mensah’ın Basın Toplantısı” başlığıyla yayınladığı videosunda şu ifadelere yer verdi:

Murat Şahin: ‘Turu geçen taraf olmak istiyoruz’
Yardımcı Antrenörümüz Murat Şahin, UEFA Avrupa Ligi’ndeki Rio Ave maçı öncesinde düzenlenen basın toplantısında açıklamalarda bulundu.

“Önem verdiğimiz, iyi hazırlandığımızı düşündüğümüz bir maç. Rio Ave, saygı duyulması gereken bir ekip. Rakibimizin son maçlarını izledik ve analiz ettik. Seyircisiz de olsa evimizde oynamanın ufak avantajını kullanmak istiyoruz. Rio Ave, topa sahip olmayı seven ve az gol yiyen bir ekip. Atiba, Nkoudou ve Josef’i oynatamayacağız. Elimizdeki kadronun en iyisiyle sahaya çıkmaya çalışıyoruz. Turu geçen taraf olmak istiyoruz.”

Bernard Mensah: ‘Zor bir maç olacak’
Futbolcumuz Bernard Mensah, UEFA Avrupa Ligi’ndeki Rio Ave maçı öncesinde düzenlenen basın toplantısında açıklamalarda bulundu.

“Zor bir maç olacak. Hazırız. Bu tarz maçlar kolay geçmiyor. İyi bir rakibe karşı oynayacağız. Rio Ave’yi tanıyoruz. Hızlı hücumlara iyi çıkıyorlar. İç sahada olmamıza rağmen kolay bir maç olmayacak. Hocamın bana verdiği görevi sahada en iyi şekilde uygulamaya çalışıyorum. Uzun yıllar Beşiktaş’ta forma giymek istiyorum. Beşiktaş’ta çok mutluyum.”

Not: “Rio Ave Maçı Öncesi Yardımcı Antrenörümüz Murat Şahin ile Bernard Mensah’ın Basın Toplantısı” adlı video, 23/09/2020 tarihinde YouTube / Beşiktaş JK kanalında yayınlanmıştır.