Rıza Çalımbay: İyi İşler Yapacağımıza İnanıyorum

Sivasspor
01 dk 42 sn
08/09/2021

Sivasspor YouTube kanalı, 08 Eylül 2021 Çarşamba günü “Rıza Çalımbay: İyi İşler Yapacağımıza İnanıyorum” başlığıyla yayınladığı videosunda şu ifadeleri kullandı:

Rıza Çalımbay, “Bizim tek düşüncemiz oradan puan ya da puanlar almak. Başka düşüncemiz yok. Ben takımıma inanıyor ve güveniyorum. Tüm takım eksiksiz şekilde bir araya geldiğimiz zaman iyi şeyler yapacağımıza inanıyorum.” dedi.

Teknik Direktörümüz Rıza Çalımbay, resmi internet sitemize açıklamada bulundu.

Çalımbay, Avrupa kupası maçlarıyla birlikte sezona çok iyi başladığımızı söyledi.

Sezonu erken açmamız ve 2 günde bir maç yapmamız nedeniyle takımımızın yorulduğunu ve sakatlıkların meydana geldiğini söyleyen Çalımbay, “Kopenhag ile oynadığımız son maçta stopersiz oynadık. 2 tane bekimizi stoper oynatmak zorunda kaldık. Milli maç arasını da iyi değerlendirdik. Oyuncularımıza izin verdik. Sakat arkadaşlarımız döndü. Takım olarak hazır duruma geldik.” diye konuştu.

Fenerbahçe’nin formda bir takım olduğunu söyleyen Çalımbay, “Bizim tek düşüncemiz oradan puan ya da puanlar almak. Başka düşüncemiz yok. Ben takımıma inanıyor ve güveniyorum. Tüm takım eksiksiz şekilde bir araya geldiğimiz zaman iyi şeyler yapacağımıza inanıyorum. Kolay bir maç olmayacak onun da farkındayız. İyi oynamanız gerekiyor. Defanstan ziyade golü düşünmemiz gerekiyor. Ne gerekiyorsa onları yapacağız. Bundan önce nasıl oynuyorsak ligde ve Avrupa kupalarında bu maçta da aynı şekilde oynayacağız.” şeklinde konuştu.

Not: “Rıza Çalımbay: İyi İşler Yapacağımıza İnanıyorum” adlı video, 08/09/2021 tarihinde YouTube / Sivasspor kanalında yayınlanmıştır.