Warning: getimagesize(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:14090086:SSL routines:ssl3_get_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/sportifhaberler.com/httpdocs/wp-content/themes/sh/single.php on line 15

Warning: getimagesize(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/sportifhaberler.com/httpdocs/wp-content/themes/sh/single.php on line 15

Warning: getimagesize(https://www.sportifhaberler.com/wp-content/uploads/2021/06/ruzgarin-cocuklari.jpg): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/sportifhaberler.com/httpdocs/wp-content/themes/sh/single.php on line 15

Rüzgarın Çocukları

01 dk 39 sn
30/06/2021

TYF Yelken TV YouTube kanalı, 30 Haziran 2021 Çarşamba günü “Rüzgarın Çocukları” başlığıyla yayınladığı videosunda şu ifadeleri kullandı:

Sevgili Yelken Ailesi,
Yelken sporunu yeni nesillere sevdirmek, ülkemizin her su kenarına yaygınlaştırmak ve uluslar arası şampiyonalarda şanlı bayrağımızı dalgalandırmak için hep birlikte tüm gücümüzle çalışıyoruz.
Yelken Ailesi olarak gençlik ve olimpik sınıflarda elde ettiğimiz başarılarımızla onur duyuyoruz ve kenetlenerek paylaştığımızda sevinçlerimiz büyüyor.
Küçücük yaşlarından olimpiyata kadar yaz, kış demeden yıllarca Ailelerimizin, Kulüplerimizin, Federasyonumuzun ve Gençlik ve Spor Bakanlığımızın emeğinin ötesinde her şeyden vazgeçerek tutku ile yaşamlarının merkezine yelkeni oturtmuş sporcularımızın büyük çabası uluslar arası yarışlarda taçlanıyor. Bu emeğin ne kadar muazzam olduğunu hepimiz çok iyi biliyoruz.
Yelken sporunun güzelliğini ve sporcularımızın muazzam çabasını gözler önüne sermek çok kolay değil . Her yıl gençlik sınıflarında duyduğumuz coşkunun yanısıra bu yılın olimpiyat yılı olması heyecanımızı daha da arttırıyor.
Sporcularımıza ve desteği ile onlara rüzgar olan tüm Yelken Ailesine duygularımızı yansıtacak bir müzik parçası hazırlamak istedik.Seveceğinizi ve onları yolcu ederken mırıldanacağınızı umuyoruz..
Gururumuz olan bütün sporcularımıza başarılar diliyoruz…
En içten sevgilerimle…
Özlem Akdurak

RÜZGARIN ÇOCUKLARI

Önümde dalgalar,
Meydan okuyorum.
Rüzgarı buldukça
Güçlenip çıkıyorum

Yaz kış demeden,
Yelkenimle ben
Denizleri aşıyor
Bayrağı taşıyorum.

Es rüzgar Es
Doldur yelkeni
Unutulmaz zaferlere
Ulaştır beni

Rüzgarın çocukları
Madalya yolunda
Türkiyem, desteğinle
Rüzgar ol bana

Aranjman
Sosyal Müzik
Emre Çakar
Eren Tokgöz

Solist
Eren Tokgöz
Buket Zor

Söz Yazarı
Ceylin Erbak Aytekin

Prodüksiyon
Bertan Ayduk

Not: “Rüzgarın Çocukları” adlı video, 30/06/2021 tarihinde YouTube / TYF Yelken TV kanalında yayınlanmıştır.

İlgili: