Şampiyon U-17 Akademi Takımımız Vodafone Park’ta

Beşiktaş JK
06 dk 45 sn
13/06/2022

Beşiktaş JK YouTube kanalı, 13 Haziran 2022 Pazartesi günü “Şampiyon U-17 Akademi Takımımız Vodafone Park’ta” başlığıyla yayınladığı videosunda şu ifadelere yer verdi:

Başkanımız Ahmet Nur Çebi, Şampiyon U-17 Akademi Takımımızla Bir Araya Geldi

Başkanımız Ahmet Nur Çebi, Elit U-17 Gelişim Ligi’nde şampiyon olan U-17 Akademi Takımımızın teknik ekibi ve sporcularıyla Vodafone Park’ta bir araya geldi.

Buluşmada; İkinci Başkanımız Engin Baltacı, Asbaşkanımız Serhan Çetinsaya, Genel Sekreter, Sponsorluklar ve Pazarlama, İnsan Kaynakları ve İdari İşlerden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyemiz Mehtap Mutluşan Ferah, Vodafone Park Stadyumu ve Taraftar İlişkilerinden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyemiz Bilgihan Sürmen, Futbol Akademisi ve Kadın Futboldan Sorumlu Futbol A.Ş. Yönetim Kurulu Üyemiz Fırat Fidan ile Futbol Akademisi Gençlik Gelişim Teknik Sorumlumuz Mehmet Ekşi de yer aldılar.

Başkanımız Ahmet Nur Çebi ile Yönetim Kurulu Üyelerimiz, şampiyonluk kupasının da bulunduğu buluşmada, U-17 Akademi Takımımızın teknik ekibi ile sporcularını kutladı ve başarılarının devamını diledi.

Beşiktaş YouTube kanalına abone ol, videoları kaçırma. 🦅

https://goo.gl/hvF8co

► Takım Oyunu 1. Bölüm: Flip Cup

► Takım Oyunu 2. Bölüm: Jenga Bomb

► Takım Oyunu 3. Bölüm: Cup Pong

► Soru Cevap – Necip Uysal #5

► Türkçeye Giriş: 101 – Miralem Pjanic

Beşiktaş JK Resmi Youtube Kanalı / Official YouTube Channel of Beşiktaş JK

www.bjk.com.tr

http://facebook.com/Besiktas
http://instagram.com/Besiktas
http://vole.io/besiktas

Beşiktaş Jimnastik Kulübü, 1903 yılında İstanbul’da kurulan spor kulübüdür. Bereket Jimnastik Kulübü adıyla kurulan kulüp, 26 Ocak 1911 tarihinde Beyoğlu Mutasarrıfı Muhittin Bey’in teşvikiyle Beşiktaş Osmanlı Jimnastik Kulübü, adıyla tescil edilen ilk Türk spor kulübü oldu. Daha çok futbol şubesiyle tanınan kulüp, Türkiye’de futbolun profesyonelleşmesinden sonra şampiyon olma başarısı gösteren 5 kulüpten birisidir. Kulübün Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Nur Çebi’dir.

Not: “Şampiyon U-17 Akademi Takımımız Vodafone Park’ta” adlı video, 13/06/2022 tarihinde YouTube / Beşiktaş JK kanalında yayınlanmıştır.