SGK’dan Kulübümüze Teşekkür Belgesi

Sivasspor
01 dk 14 sn
03/06/2021

Sivasspor YouTube kanalı, 03 Haziran 2021 Perşembe günü “SGK’dan Kulübümüze Teşekkür Belgesi” başlığıyla yayınladığı videosunda şu ifadeleri kullandı:

Sosyal Güvenlik Kurumu Sivas İl Müdürlüğü (SGK) Demir Grup Sivasspor’umuza teşekkür belgesi takdim etti.
Kulübümüzün bünyesinde hizmet veren tüm çalışanlarımızın hizmetlerini SGK’ya yasal süre içerisinde bildirdiği ve primleri düzenle ödediği için, Sosyal Güvenlik Kurumu Sivas İl Müdürlüğü tarafından kulübümüze teşekkür belgesi takdim edildi.
SGK Sivas İl Müdürü Kadir Boztepe bu kapsamda kulübümüzü ziyaret etti.
Ziyaretin ardından resmi internet sitemize açıklamada bulunan Boztepe, ‘2021 Yılı Sosyal Güvenlik Haftası Etkinlikleri’ kapsamında eleme sistemi ile program yaptıklarını belirterek, “Sivasspor’umuz 2016-2020 yılları arasında kurumumuza vermesi gereken belgeleri tam zamanında vermesi ve ödemesi gereken primleri tam süresinde ödediğinden dolayı kurum adına imzalanan belgeyi Başkanımız Mecnun Otyakmaz’a takdim ettik. Şahsım ve kurumum adına kendilerine teşekkür ediyorum. Başarılarının devamını diliyorum.” diye konuştu.
Başkanımız Mecnun Otyakmaz ise, yıllardır kulübümüzü bu anlayış ile idare etmeye çalıştıklarını belirterek, “Bugüne kadar da hiç mahçup olmadık çok şükür hem sizlere hem de diğer birimlere karşı. Bundan dolayı mutluyuz. Çok hassas bir değerlendirme yaptınız. 1 kuruş bile gecikme olsa sistem tarafından elenecektik. Tüm işlemleri geciktirmeden gerçekleştiren Mali işler sorumlumuz değerli müdiremiz Gülseren Hanıma çok teşekkür ediyorum.” dedi.

Not: “SGK’dan Kulübümüze Teşekkür Belgesi” adlı video, 03/06/2021 tarihinde YouTube / Sivasspor kanalında yayınlanmıştır.