Trabzonspor Maçının Hazırlıkları Sürüyor

Sivasspor
02 dk 19 sn
28/03/2021

Sivasspor YouTube kanalı, 28 Mart 2021 Pazar günü “Trabzonspor Maçının Hazırlıkları Sürüyor” başlığıyla yayınladığı videosunda şu ifadeleri kullandı:

Demir Grup Sivasspor’umuz, bugün yaptığı antrenmanla Trabzonspor maçının hazırlıklarını sürdürdü.

Süper Lig’in 32. haftasında sahamızda Trabzonspor ile karşılaşacak Demir Grup Sivasspor’umuz, bugün öğlen saatlerinde kulüp tesislerimizde yaptığı antrenmanla maçın hazırlıklarını sürdürdü.

Teknik Direktörümüz Rıza Çalımbay, yönetiminde basına kapalı olarak gerçekleştirilen antrenman ısınma koşusuyla başladı. Ardından 2 grup halinde 5’e 2 top kapma, pas ve pres çalışması yapan ekibimiz, daha sonra geniş alan çok pas çalışması yaptı. Ardından savunma ve hücum ağırlıklı çalışmalar yapan Yiğidolarımız son bölümde ise yarım sahada yapılan çift kale maçla günü tamamladı.

Antrenmanda ülkelerinin milli takım kamplarında bulunan; Kerem Atakan Kesgin, Samba Camara, Max Gradel, Casimir Ninga ve hafif sakatlığı bulunan Mustapha Yatabare katılmadı.

Yiğidolarımız yarın yapacağı antrenmanla maçın hazırlıklarına devam edecek.

Demir Grup Sivasspor’umuz ile Trabzonspor 03 Nisan Cumartesi günü saat 16.00’da Yeni 4 Eylül Stadyumu’nda karşılaşacak.

Not: “Trabzonspor Maçının Hazırlıkları Sürüyor” adlı video, 28/03/2021 tarihinde YouTube / Sivasspor kanalında yayınlanmıştır.