Uğur Demirok: Güzel ve zevkli bir mücadele olacak

Konyaspor
42 sn
24/09/2020

Konyaspor YouTube kanalı, 24 Eylül 2020 Perşembe günü “Uğur Demirok: Güzel ve zevkli bir mücadele olacak” başlığıyla yayınladığı videosunda şu ifadeleri kullandı:

Takım kaptanlarımızdan Uğur Demirok hafta sonu oynayacağımız Beşiktaş maçı hakkında konuştu.

Demirok Gençlerbirliği maçı için “Kazanabileceğimiz bir maçtı ama deplasmandan 1 puan ile döndük. Futbolda bir kural vardır, deplasmanda yenemiyorsan yenilmeyeceksin” dedi.

Uğur Demirok Beşiktaş ile oynayacağımız karşılaşmayla ilgili şunları söyledi: “Şimdi kendi evimizde Beşiktaş gibi güçlü bir rakip ile oynayacağız. Onlar bize göre daha avantajlı, ön eleme maçları oynadılar. Biz ilk haftayı BAY geçtik. Haliyle maç temposu olarak bizim önümüzde gözüküyorlar ama artık maçlar sahada kazanılıyor. Oynanmadan sonuçları kimse tahmin edemiyor. Güzel ve zevkli bir mücadele olacak. Biz geçen senenin son zamanlarında yaptığımız ve her zaman için dile getirdiğimiz mücadeleyi verirsek, bu maçtan da mutlu ayrılmayı düşünüyoruz inşallah.”

Not: “Uğur Demirok: Güzel ve zevkli bir mücadele olacak” adlı video, 24/09/2020 tarihinde YouTube / Konyaspor kanalında yayınlanmıştır.