Villarreal Maçın Hazırlıkları Devam Ediyor

Sivasspor
58 sn
20/10/2020

Sivasspor YouTube kanalı, 20 Ekim 2020 Salı günü “Villarreal Maçın Hazırlıkları Devam Ediyor” başlığıyla yayınladığı videosunda şu ifadeleri kullandı:

UEFA Avrupa Ligi I Grubu ilk maçında perşembe günü İspanyol temsilcisi Villarreal ile karşılaşacak Demir Grup Sivasspor’umuz, mücadelenin hazırlıklarına devam ediyor.

Teknik Direktörümüz Rıza Çalımbay yönetiminde kulüp tesislerimizde basına kapalı olarak gerçekleştirilen antrenman 1 saat 30 dakika sürdü.

Isınma hareketleriyle başlayan antrenman, top kapma, pas ve pres çalışmasıyla devam etti. Ardından geniş alan çok pas çalışması yapan ekibimiz, son bölümde ise çift kale maç ve şut çalışması yaptı.

Demir Grup Sivasspor’umuz, yarın sabah 10.00’da Nuri Demirağ Havalimanı’ndan havalanan uçakla Villarreal’a gidecek ve son antrenmanını El Madrigal Stadyumu’nda yaptıktan son kampa girecek.

Villarreal FC ile Demir Grup Sivasspor’umuz UEFA Avrupa Ligi I Grubu ilk maçında 22 Ekim Perşembe günü TSİ 22.00’de El Madrigal Stadyumu’nda karşı karşıya gelecek.

Not: “Villarreal Maçın Hazırlıkları Devam Ediyor” adlı video, 20/10/2020 tarihinde YouTube / Sivasspor kanalında yayınlanmıştır.