Yeni Malatyaspor’umuzun Toplu İmza Töreni

Yeni Malatyaspor
29 dk 08 sn
10/09/2020

YENİ MALATYASPOR YouTube kanalı, 10 Eylül 2020 Perşembe günü “Yeni Malatyaspor’umuzun Toplu İmza Töreni” başlığıyla yayınladığı videosunda şu ifadeleri kullandı:

Bu hafta başlayacak 2020 – 2021 Futbol Sezonunda şanlı formamızı terletecek yeni Kaplanlar görücüye çıktı.
Adem Büyük, Murat Akça, Jetmir Topalli, Benjamin Tetteh, Christian Cueva, Fernando Zuqui, Guido Herrera, Zeki Yavru, Eray İşcan ve Doğukan Emeksiz attıkları imzayla Kaplan oldular.
İmza töreninde bir konuşma yapan Kulüp Başkanımız Adil Gevrek, “Bu hafta başlayacak Süper Lig bütün takımlar için hayırlı olsun. Yeni Malatyaspor olarak bu sezon güzel işler yapmak istiyoruz ve bu doğrultuda inandığımız, güvendiğimiz isimleri renklerimize bağladık. Bu sene çok katkı sağlayacağına inandığımız karakterli, kaliteli futbolcu kardeşlerimizi transfer ettik. Yeni tranferlerimiz büyük camiamıza hayırlı uğurlu olsun. Yeni Malatyaspor büyük bir camiadır. Bu büyük camiaya katılan futbolcularımızla inşallah büyük başarılara imza atarız.”
Taraftarların sorularını yanıtlayan Adem Büyük ise şunları kaydetti.
“2 sezon formasını giydiğim bu takımda tekrar olduğum için mutluyum. Çok isteyerek geldim buraya. Sevdiğim, bildiğim ve takım olarak güvendiğim bir şehre geldim. Bizleri desteklemeye devam edin. Geçmişte yaşanmış bazı sıkıntılar olabilir. Bu sıkıntıları tekrar yaşamamak adına taraftar, yönetim ve futbolcular her zaman birlik ve beraberlik içerisinde olmamız gerekiyor.”

Not: “Yeni Malatyaspor’umuzun Toplu İmza Töreni” adlı video, 10/09/2020 tarihinde YouTube / YENİ MALATYASPOR kanalında yayınlanmıştır.