Yukatel Denizlispor Maçının Hazırlıkları Devam Ediyor

Sivasspor
02 dk 20 sn
22/04/2021

Sivasspor YouTube kanalı, 22 Nisan 2021 Perşembe günü “Yukatel Denizlispor Maçının Hazırlıkları Devam Ediyor” başlığıyla yayınladığı videosunda şu ifadeleri kullandı:

Demir Grup Sivasspor’umuz, bugün yaptığı antrenmanla Yukatel Denizlispor maçının hazırlıklarına devam etti.

Süper Lig’in 37. haftasında deplasmanda Yukatel Denizlispor ile karşılaşacak Demir Grup Sivasspor’umuz, bugün kulüp tesislerimizde yaptığı antrenmanla maçın hazırlıklarını sürdürdü.

Teknik Direktörümüz Rıza Çalımbay, yönetiminde basına kapalı olarak gerçekleştirilen antrenman ısınma koşusuyla başladı. Ardından dayanıklılık çalışması yapan ekibimiz daha sonra 2 grup halinde 5’e 2 top kapma, pas ve pres çalışması yaptı. Takımımız son bölümde ise 3 grup halinde yarım sahada yapılan çift kale maçla antrenmanı tamamladı.

Yiğidolarımız yarın yapacağı antrenmanın ardından mücadelenin hazırlıklarını tamamlayacak ve öğleden sonra Denizli’ye gidecek.

Yukatel Denizlispor ile Demir Grup Sivasspor’umuz Süper Lig’in 37. hafta maçında 24 Nisan Cumartesi günü saat 20.30’da Denizli Atatürk Stadyumu’nda karşılaşacak.

Not: “Yukatel Denizlispor Maçının Hazırlıkları Devam Ediyor” adlı video, 22/04/2021 tarihinde YouTube / Sivasspor kanalında yayınlanmıştır.